fbpx

Special Suite Oda Suit

0.0₺ / Gece

Otelimizin arka cephesinde konumlanan en büyük ve en geniş odasıdır.  Elektronik oda kartları sayesinde ,Suit odamızda diğer tüm odalarımızda olduğu gibi enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Oda ve Banyo dahil olmak üzere toplam boyut 40 metrekaredir. 2x2 king size  yatağın bulunduğu SPECİAL SUİTE odamızda güneş geçirmez blackout perdeler,Samsung uydulu led tv,Mitsubishi İnverter klima,netaş telefon,yatakbaşlarında kitap okuma lambaları,kale digital şifreli kasa,minibar ve beko ketle çay-kahve potu ikram olarak yer almaktadır.
Banyosunda banyo buklet seçeneklerinin yanı sıra , bornoz takımı, vitra marka duvara ankastre batarya ve duş sistemi,kaydırmaz banyo taban seramiği,duvara monte çöp kovası,buhar tutmaz ışıklı aynalar ile banyoda acil aramalar için telefon seçeneği bulunmaktadır.Suite odamızda güvenliğiniz için yangın söndürme sistemi ve ayrıca bilgilendirme kataloğu yer almaktadır.Tüm odalarımız oda ve banyo mimari tasarımından dolayı Turizm bakanlığı tarafından ödüle layık görülmüştür. Balayı için otelimize gelen  misafirlerimizin favori odasıdır. Ayrıca odamızda bar bölümü, oturma grubu, makyaj aynası hazırlanma ünitesi ve balkonu bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak çiftlerin , ailelerin  tercih ettiği Suit odamıza ,diğer tüm odalarımızda olduğu gibi rahatlığınız ve konforunuz için her şey düşünülmüştür.

Oda Olanakları

ODA BOYUTU :
40 metrekare.
GÖRÜNTÜ-TV :
65 “ Samsung Uydulu Led.
BAĞLANTI :
Ücretsiz kablosuz İnternet.
ODA SERVİSİ :
( 08:00-24:00 )
ISINMA :
Doğalgaz + kilma
SOĞUTMA :
Mitsubishi İnverter Klima.
KAPASİTE :
Maksimum 2 kişi
LOKASYON :
Arka cephe konumlu.
BUKLET :
Zengin oda ve banyo buklet ürünleri.
EMANET:
Kale digital şifreli kasa.
EKSTRA :
Minibar.
İKRAM :
Beko Kettle Çay-Kahve Potu.

Kısa Açıklama

Otelimiz arka cephesinde konumlanan en büyük ve en geniş odasıdır.Ağırlıklı olarak balayı çiftleri,aileler ve konserlerde sanatçılarımızın kullandığı kulis odasıdır.
keyboard_arrow_up