fbpx

Otelimizin ön cephesinde konumlanan köşe konumundan dolayı çift cepheye sahip otelimizin en geniş ve ferah odalarındandır. .Elektronik oda kartları sayesinde ,Corner odalarda diğer tüm odalarımızda olduğu gibi enerji tasarrufu sağlanmaktadır.Oda ve Banyo dahil olmak üzere toplam boyut 32 metrekaredir.
Bir geniş yatak ve bir tekli yatağın bulunduğu corner odalarımızda güneş geçirmez blackout perdeler,Samsung uydulu led tv,Mitsubishi İnverter klima,netaş telefon,yatakbaşlarında kitap okuma lambaları,kale digital şifreli kasa,minibar ve beko ketle çay-kahve potu ikram olarak yer almaktadır.
Banyosunda banyo buklet seçeneklerinin yanı sıra vitra marka duvara ankastre batarya ve duş sistemi,kaydırmaz banyo taban seramiği,duvara monte çöp kovası,buhar tutmaz ışıklı aynalar ile banyoda acil aramalar için telefon seçeneği bulunmaktadır.Corner odalarımızda güvenliğiniz için yangın söndürme sistemi ve ayrıca bilgilendirme kataloğu yer almaktadır.Tüm odalarımız oda ve banyo mimari tasarımından dolayı Turizm bakanlığı tarafından ödüle layık görülmüştür.
Genellikle balayı çiftlerinin favori odasıdır.. Turkuaz mavisi,Hardal sarısı,Koyu yeşil,turuncu renk tekstil seçenekleri ve duvar kağıtlarıyla Corner odalarımız her katta farklılık göstermektedir.
Ağırlıklı olarak Balayı çiftlerinin tercih ettiği Corner odalarımızda ,diğer tüm odalarımızda olduğu gibi rahatlığınız ve konforunuz için her şey düşünülmüştür.

ODA OLANAKLARI

ODA BOYUTU :
32 metrekare.
GÖRÜNTÜ-TV :
22 “ Samsung Uydulu Led.
BAĞLANTI :
Ücretsiz kablosuz İnternet.
ODA SERVİSİ :
( 08:00-24:00 )
ISINMA :
Kalorifer + Klima.
SOĞUTMA :
Mitsubishi İnverter Klima.
KAPASİTE :
Maksimum 3 kişi
LOKASYON :
Ön cephe konumlu.
BUKLET :
Zengin oda ve banyo buklet ürünleri.
EMANET:
Kale digital şifreli kasa.
EKSTRA :
Minibar.
İKRAM :
Beko Kettle Çay-Kahve Potu.

Kısa Açıklama

Bir geniş yatak ve bir tekli yatak olmak üzere çift cepheye hakim olup köşede konumlanan otelin en büyük odalarındandır.Ayrıca balayı odası olarakta tercih edilir.
keyboard_arrow_up