fbpx

Otelimizin ön cephesine konumlanan genellikle çoçuklu ailelerin tercih ettiği odalarımızdandır. .Elektronik oda kartları sayesinde ,Aile odamızda diğer tüm odalarımızda olduğu gibi enerji tasarrufu sağlanmaktadır.Oda ve Banyo dahil olmak üzere toplam boyut 24 metrekaredir.
Bir geniş yatak ve bir tekli yatağın bulunduğu Aile odalarımızda güneş geçirmez blackout perdeler,Samsung uydulu led tv,Mitsubishi İnverter klima,netaş telefon,yatakbaşlarında kitap okuma lambaları,kale digital şifreli kasa,minibar ve beko ketle çay-kahve potu ikram olarak yer almaktadır.
Banyosunda banyo buklet seçeneklerinin yanı sıra vitra marka duvara ankastre batarya ve duş sistemi,kaydırmaz banyo taban seramiği,duvara monte çöp kovası,buhar tutmaz ışıklı aynalar ile banyoda acil aramalar için telefon seçeneği bulunmaktadır.Aile odamızda güvenliğiniz için yangın söndürme sistemi ve ayrıca bilgilendirme kataloğu yer almaktadır.Tüm odalarımız oda ve banyo mimari tasarımından dolayı Turizm bakanlığı tarafından ödüle layık görülmüştür.
Genellikle Aile olarak kalmak isteyen çoçuklu misafirlerimizin favori odası olup ayrıca odalarımıza bebek yatağı konabilme seçeneği mevcuttur. Turkuaz mavisi,Hardal sarısı,Koyu yeşil,turuncu renk tekstil seçenekleri ve duvar kağıtlarıyla Aile odalarımız her katta farklılık göstermektedir.
Ağırlıklı olarak Çoçuklu Ailelerin tercih ettiği Aile odalarımızda ,diğer tüm odalarımızda olduğu gibi rahatlığınız ve konforunuz için her şey düşünülmüştür.

Oda Olanakları

ODA BOYUTU :
24 metrekare.
GÖRÜNTÜ-TV :
22 “ Samsung Uydulu Led.
BAĞLANTI :
Ücretsiz kablosuz İnternet.
ODA SERVİSİ :
( 08:00-24:00 )
ISINMA :
Kalorifer + Klima.
SOĞUTMA :
Mitsubishi İnverter Klima.
KAPASİTE :
Maksimum 3 kişi
LOKASYON :
Ön cephe konumlu.
BUKLET :
Zengin oda ve banyo buklet ürünleri.
EMANET:
Kale digital şifreli kasa.
EKSTRA :
Minibar.
İKRAM :
Beko Kettle Çay-Kahve Potu.

Kısa Açıklama

Genellikle çoçuklu ailelerin konakladığı bir geniş yatak ve bir tekli yatağın yan yana olduğu odalardır.Aile olarak otelimize gelen misafirlerin en çok tercih ettiği odadır.
keyboard_arrow_up