fbpx

Ödeme

www.berrakotel.com.tr sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler .Hizmet Şartları altındaki koşullara tabidir. Üye olan ve satın alma gerçekleştiren herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Siteden yapılacak ödeme, seçilen ödeme türüne göre Havale veya Kredi Kartı ile yapılabilmektedir. Taksitli ödemeler sadece seçilen kredi kartı türünün doğru girildiği zaman yapılabilecektir. Havale ile yapılan ödemeler BERRAKOTEL tarafından onaylandıktan sonra işleme alınacaktır.

Değişiklik

Satın alınan hizmetlerdeki değişiklikler BERRAKOTEL , şirketin insiyatifindedir. BERRAKOTEL istenilen değişiklerin gerçekleşeceği konusunda bir taahhütte bulunmaz.

Rezervasyon başlangıç tarihine altı veya daha az gün kalmış ise BERRAKOTEL değiştirme talebini kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Erken rezervasyon ile satın alınan hizmetlerde değişiklik yapılamaz.

İade

Kullanıcı Hizmet Şartları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmeti almaktan vazgeçebilir. Bu isteğini telefon ya da faks ile İletişim altında yer alan numaralara bildirdikten sonra iade süreci başlatılacaktır. İade işlemi ilgili kullanıcının ödeme yaptığı kanal ile geri iade edilir. Örneğin kredi kartı ile ödeme yapılmışsa, iade bedeli ilgili kredi kartına iade edilir.

keyboard_arrow_up