• 2017 yılının hazırlıklarını 2016 yılında planlayıp uygulamaya geçmek için Berrak Otel şirketi yönetim kurulu  ile bir araya gelip,içinde bulunduğumuz yılın Turizm sektörü için zorlu,kritik ve yatırım için son derece riskli bir zaman dilimi olmasına rağmen,Şehir içi otel işletmeciliğinde farkındalık oluşturup,rakiplerimizle aramızdaki farkı açarak aynı zamanda  kendi eksiklerimizi tamamlamak adına odalarımızı komple yenileme kararını, mimarımızla birlikte yaptığımız toplantı sonucu almış olup otelimize yatırım yapmaya karar verdik.

  Ön fizibilite araştırma ve odalarımızın projelerini çizerek yola başladık.Misafirlerimizden gelen istekleri,kendi eksiklerimizi giderip,2017 yılında modern mimari dizayna sahip ileriye dönük oda konseptini oluşturduk.Öncelikle örnek  odayı tamamlayıp sizlerin beğenisine sunduk ardından 1.katı  ve 4.kattaki tüm odalarımızı komple yenileyerek sizlerin hizmetine açtık.

  Odalarımızda aklınıza gelebilecek bütün ekipmanlar mobilyalar,duvar kağıtları,yataklar her şey tamamen değişti ve sizler için yenilendi.Odalarımız modern mimarı dizayna ve ekipmana sahip olup sizlerin rahatlıkla konaklayıp dinlenebileceği bir ortama sahip oldu.

  Toplam 4 katımız ve 40 odamız mevcut.Her katta farklı renkler kullanarak sınıfında en iyi tedarikçileri ve ustalarıyla birlikte çalıştık.Mimarımız Sayın Emrah Bey bizim için büyük bir şans oldu. Çünkü kendisi, Türkiye’nin en iyi mimarlarından olup aynı zamanda Hilton ve Ramada oteller zincirinin iç mimarı.Sayısız otel dizayn projesine imza atmış başarılı bir mimar olarak bizimle çalışmayı kabul etti.Bundan sonraki tüm projelerimizde kendisiyle birlikte hareket edeceğiz.

  Otel yönetiminden tam destek alıp profesyonel çizim ve usta ekibimizle birlikte personelimizin de desteğini alarak 3 ay gibi kısa bir sürede toplam 2 katımızı hazır hale getirip siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunduk.Böylece  yaptığımız işin yarısını tamamlamış olduk.

  Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.Kısa sürede kalan diğer odalarımızı da tamamlayıp sizlerin beğenisine sunacağız.

  Açmış olduğumuz odalar için sizlerin olumlu görüşleri ve beğenileri bizim için büyük bir moral ve motive kaynağı oldu.Çıkmış olduğumuz bu zorlu yolda bizlerden desteğini esirgemeyen Otel yönetimine,bizi kırmayıp bizimle çalışmayı kabul eden Mimarımız Emrah beye,odalarımızın yapımında emeği geçen tüm tedarikçilerimize,geceli gündüzlü çalışarak bizleri mahcup etmeyen usta ekibimize,tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  En büyük destekçimiz siz değerli misafirlerimizsiniz.Sizlerden güç alarak bu yola çıktık 1991 yılından bu yana Salihli şehir merkezinde,Turizm bakanlığı denetiminde  şehir içi otel işletmeciliğini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

  Tüm saygıdeğer misafirlerimizi otelimizde konaklamaya davet ediyorum.Sizlerin görüşleri bizler için son derece önemli.En kısa sürede görüşmek dileğiyle.Sağlıcakla kalın.

       Saygılarımla.

        Emre Yener

  ( Ön Büro Müdürü )