Otelimiz , siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla her geçen gün kendini yenilemektedir. Şirketimiz ; Turizm sektöründeki yenilikleri,ulusal ve uluslar arası turizm fuarlarını, otelimizdeki hizmet kalitesini arttırabilmek adına düzenli olarak takip etmekte ve uygun yatırımlarını hiç vakit kaybetmeden yerine getirmektedir.
Yılların deneyimi, profesyonel yönetimi ve uzman personel kadrosuyla siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan onur duyarız.. Berrak otel, Manisa’nın Salihli ilçe şehir merkezinde yer almaktadır.Otelimiz Turizm işletme belgeli olup 2 yıldızlıdır. 40 oda 80 yatak kapasitesi ile hizmet veren otelimizde 8 geniş yataklı oda,12 adet üç yataklı oda.20 adet iki ayrı yataklı oda ve 70 kişilik kahvaltı salonu bulunmaktadır. Otelimiz 12 ay boyunca 7/24/365 gün açık olup, siz saygı değer misafirlerimize her zaman hizmet vermektedir. Otelimize giriş yaptığınız andan itibaren,personelimizin güleryüzüyle karşılanıcak ve bu sayede diğer işletmelerden farkımızı fark ederek gerçekten doğru bir karar verdiğinizi hissedeceksiniz. Odalarımızın ve banyolarımızın yenileme çalışmaları 2015 Eylül ayı itibariyle tamamlanmıştır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile temiz ve nezih bir ortamda sizlere hizmet vermek bizleri onurlandıracaktır. Keyifli , huzurlu ve mutlu anlar için en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

2018 yılı sonuna doğru gelirken 3.ve 4.etap olan oda yenileme çalışmalarımızı tamamladık.Bu aşamadan itibaren sizlerin hizmetine yepyeni odalarımızla giriyoruz.
Ayrıca geçen sene Salihli ‘nin ilk Akustik performans mekanı olan Berrak Akustiği faaliyete geçirdik.Cafe & Bar konseptinde hizmet verecek olan mekanımızı sizler için yeniden hazırlıyoruz. Açık büfe kahvaltımızı çeşitlendirdik.İnternet noktalarımızı güçlendirdik. Odalarımızda tüm ekipmanlar yenilendi ve tasarımı komple değişti.Bu süreçte yenilenen odalarımız sizden yoğun ilgi gördü.Oteli kapatmadan bir yandan katı kapatarak usta ekibimizle yaptığımız çalışmalar bir yandan misafir girişlerimizin olması her ne kadar bizi oldukça zorlasa da, sizlerin memnuniyetleri güzel yorumları,yorgunluğumuzu almaya değdi. Şuan Salihli de şehrin merkezinde Berrak Otel odalarıyla en yeni konsepte sahip otel konumunda diyebilirim.Yeniliklerimiz ve projelerimiz hız kesmeden devam edecek.Kendimizi sürekli geliştirmek adına,alanında daha da profesyonel olan yeni bir mimarlık şirketinle anlaştığımızı ve bundan sonra kendilerinle çalışacağımızı belirtmek isterim. Gerek yeni yapılan mimari oda tasarımlarımız gerekse geçen sene açtığımız Berrak Akustik performans mekanıyla misafirlerimizden tam not aldık.Hatta o kadar çok beğenildi ki, rakiplerimiz tarafından taklit edilmeye başlandı.Bu durum bizim için gurur verici bir olay. Berrak otel yönetimi olarak Salihlide şehir içi otel işletmeciliğinde sürekli olarak yenilikleri takip ederek sizlerin hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Desteğinizi bizden esirgemediğiniz için saygıdeğer misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.Sizler için komple yenilenen odalarımızda konaklamanın mutluluğunu yaşayın, keyfini çıkartın. Salihli’nin en çok tercih edilen otelinde konaklamış olmanın ayrıcalığını hissedin.

keyboard_arrow_up