fbpx

1990 yılından bu yana faaliyette olan otelimiz Salihli ‘nin ilk Turizm bakanlığına bağlı şehiriçi otelidir.

30 yılı aşkın deneyimi ve profesyonel yönetimiyle sayısız organizasyona etkinliklere ev sahipliği yapmış olan Berrak Otel Salihli şehir merkezinde yer almaktadır.

40 oda 96 yatak kapasitesine sahip otelimizin tüm odaları yapılan titiz çalışmanın ardından komple yenilenmiş olup teras katında Berrak akustik performans adlı organizasyon ve etkinlik mekanımız bulunmaktadır.

Otelimizde 4 farklı oda tipi bulunmaktadır.Standart ,corner,Aile ve fırsat odası olarak ayrılan odalarımızda rahatlığınız için tüm detaylar düşünülmüştür.

Şirketimiz son yıllardaki turizm sektöründeki yenilikleri takip ederek gerekli olan tüm yatırımlarını siz değerli misafirlerimizin daha rahat konaklayabilmesi adına hızlandırarak 2019 yıl sonu itibariyle tamamlamış olup komple yenilenen otelimizde 7/24/365 gün hizmet vererek Salihlide şehir içi otel işletmeciliğinde sektörün lideri konumundadır.

Yapılan yatırımların karşılığı olarak Turizm bakanlığı tarafından bir çok ödüle layık görülen otelimiz ayrıca 3. Yıldızını alarak hizmet kalitesini arttırmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. Yenilenen odalarıyla kısa sürede sizden büyük ilgi gördük.  Berrak Oteli Salihli’nin en çok tercih edilen oteli yaptığınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

keyboard_arrow_up